درباره ما

کردکرفت یک فروشگاه اینترنتی جهت عرضه محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی است.

با افزایش روز افزون فروشگاه‌های اینترنتی و تنوع محصولاتی که از طریق این پایگاه ها عرضه می‌شود و نیز اهمیتی که اینگونه سایت‌ها به سبب مزایایی که دارند در زندگی مردم یافته‌اند، هر روزه نیاز به گسترش و توسعه این فروشگاه ها بیش از پیش احساس می‌شود.

هدف

از نظر مشتری، خرید محصولات، با بالاترین کیفیت ممکن، قیمت مناسب و سهولت خرید یک آرزوی دیرینه است. در این میان خرید برخی از محصولات، بواسطه ویژگی‌های خاصی که دارند همیشه توأم با نگرانی‌هایی در مورد سهولت دسترسی به محصول با کیفیت و قیمت مناسب بوده و هست. صنایع دستی و تولیدات هنری از این محصولات هستند. هر قوم و ملتی جلوه‌هایی از فرهنگ خود را در قالب صنایع دستی به نمایش می‌گذارد که متاثر از طبیعت و سرگذشت تاریخی آن قوم می‌باشند. همین ویژگی سبب شده است تا صنایع دستی فرهنگ‌های مختلف برای دیگران به عنوان نشانه‌ای از فرهنگ یک قوم مورد احترام و توجه باشند. اغلب، صنایع دستی و هنرهای سنتی اقوام، در گستره جغرافیایی آنان تهیه و عرضه می‌شود و مشتاقان و کسانی که می‌خواهند چنین آثاری را نزد خود داشته باشند برای تهیه آنها باید به محل عرضه اینگونه آثار مراجعه نمایند. هدف و تلاش ما این است تا از یکسو آثار صنایع دستی و هنرهای سنتی اقوام را به شکلی مناسب و با کیفیت زیاد در این فروشگاه اینترنتی عرضه نموده و برای علاقه‌مندان و خریداران اینگونه آثار این امکان را فراهم نماییم تا بدون مراجعه به محل و فارغ از نگرانی در مورد اصل بودن اثر، صنایع دستی مورد علاقه خود را خریداری نموده و آن را در محل مورد نظر خود دریافت نماید. از سوی دیگر به تهیه کنندگان صنایع دستی و هنرمندان شاغل در این زمینه کمک کنیم تا آثار خود را بدون محدودیت مکانی عرضه نمایند. در کنار این دو هدف اساسی، کردکرفت همواره می‌کوشد تا به ابعاد فرهنگی صنایع دستی پرداخته و در راستای توسعه و بهبود این میراث گرانبها گام بردارد.

بازگشت به بالا

سایت

سایت کردکرفت به طور تخصصی به منظور فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی ایجاد و فعالیت آن از دیماه سال 1388 آغاز شده است. این سایت به گونه‌ای طراحی شده تا مشتریان گرامی بتوانند به سادگی تمام، محصول دلخواه خود را انتخاب و خریداری نمایند. به منظور کسب اطلاعات و آگاهی‌های بیشتر در باب صنایع دستی، مطالبی در بخش مقالات این سایت گنجانده شده است. همچنین بخشی از سایت به طرح پرسش‌های مشتریان گرامی اختصاص داده شده است که بدیهی است مدیریت سایت در اولین فرصت ممکن به پرسش‌های مطروحه پاسخ مقتضی خواهد داد.

بازگشت به بالا

صاحب امتیاز

سایت کرد کرفت بوسیله یک تیم متخصص و علاقمند به توسعه بازار صنایع دستی و محصولات هنری اداره می‌شود. امتیاز سایت، نماد اعتماد الکترونیک و سایر اعتبارنامه‌های کردکرفت به نمایندگی از تیم کردکرفت، به نام خانم شهین گلابی می‌باشند، که خود شاغل در زمینه تولید صنایع دستی و دارای گواهینامه‌های چرم‌دوزی و فرشبافی است.

بازگشت به بالا